SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Penzion OAZA

Kapacita objektu:
59 osob + přistýlka

Pokoje:
23 pokojů

Cena:
290 - 500 Kč/noc

Adresa:
Rejhotice 4
Loučná nad Desnou
788 11

Tel: 605 266 553
Email: info@penzionoaza.cz
Web: penzionoaza.cz

Vítejte v Penzionu OAZA

Začínejte dny s vydatnou snídaní a vydejte se pěšky či na kole za krásami Jeseníků. Můžete se osvěžit v nedalekém termálu, navštívit několik zajímavých památek a po návratu na vás čeká teplá večeře s posezením v útulné zahradě našeho penzionu.

Najdete nás v Loučné, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je třípodlažní objekt s estaurací, denním barem, nekuřáckou jídelnou a společenskou místností. Většina ubytovací kapacity je se společným sociálním zařízením, avšak v nabídce máme i nové pokoje vybavené koupelnou a TV. V prostorách restaurace je dostupné WI-FI připojení k internetu zdarma.


Nabízíme Vám služby s celoročním provozem a našim zájmem je vytvořit hostům atmosféru klidu a pohody v čistém a klidném prostředí.

Doprava

Doprava vlakem do žel. stanice Zábřeh na Moravě, přestup na vlak směr Šumperk, přip. Kouty nad Desnou. Výstupní stanice Loučná. Penzion se nachází 200m od stanice. Vlastní doprava autem z Prahy směr Hradec Králové - Vamberk - Žamberk - Suchý Vrch - Červená Voda - Šumperk - Jeseník. Parkoviště přímo v areálu penzionu.
Na přepravu a výlety lze objednat minibus pro 8 osob a autobus pro 34 osob.

Vítejte co nejsrdečněji v Jeseníkách a předem děkujeme za projevenou důvěru k službám našeho ubytovacího zařízení!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C