SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Zlatá Olešnice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Zlatá Olešnice. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku nebo gulášek. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Tanvaldský Špičák.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 45%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C