SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Zlaté hory - Příčná ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Zlaté hory - Příčná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete hamburger či hamburger. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Horní Údolí.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 64%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zlaté hory - Příčná - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C