SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Pernink - Nad nádražím

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. řízečky a zelňačku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Krajské muzeum Karlovy Vary. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C