SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Kyčerka - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste středisko Kyčerka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboráčky nebo česnečku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C