SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Ramzová

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Ramzová! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je trojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít trojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. V areálu sídlí horská služba. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete zelňačku nebo kofolu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Vlastivědné muzeum v Šumperku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 75% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C