SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Němčičky - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr a bramboračku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Za vidění stojí Kaple na Lutrštéku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 74% prostě dát nemůžeme.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C