SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kraličák ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kraličák je pro vás to pravé. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 8 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboráčky a kulajdu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Jánský Vrch? Určitě to stojí za to.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Areál nic zásadního nechybí. 71% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: Kraličák - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C