SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Filipovice se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Filipovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku nebo uzená cigára. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Kouty nad Desnou.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C