SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Co si pořídit na hory?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte českým výrobcům! Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Dávno minula doba, kdy jsme na hory jezdili v obyčejných „šusťákových“ kombinézách a pod nimi jsme měli navlečené tlusté svetry – vánoční dárky od našich babiček. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Výrobky z moderních materiálů svetry v mnohém předčí.

Při nákupu sportovního oblečení je výhodnější zaměřit se na kvalitu a ne na kvantitu. Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Kvalitní rukavice jsou základem - vyhřívané rukavice jsou hitem dnešní doby. Krk ochrání termo nákrčník a hlavu kukla.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Budete svěží a v pohodě! Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Nemalou předností je též odolnost používaných materiálů proti oděru a ušpinění. Při praní vždy respektujte doporučení výrobce. Vhodná je též občasná impregnace.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Vyzkoušet můžete i chránič kostrče a pánve, který má střih šortek a je vyroben z vysoce prodyšného materiálu. Součástí oblečení může být i záchranný lavinový systém, který Vám dokáže zajistit pocit bezpečí..

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C