SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Josefův Důl - areál příjemně překvapil

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Ski areál Josefův Důl pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Jizerských horách poblíž města Jablonec nad Nisou a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 5 lanovek.. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován ob den. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. česnečku či horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 58% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C