SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Svinec - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Svinec. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Valašské Meziříčí a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete řízečky nebo točené pivo.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. Nechceme být hodní příliš, ale 73% si areál určitě zaslouží.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C