SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Černá hora - Jánské Lázně - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 10 vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. kofolu a uzená cigára. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 70% si areál určitě zaslouží. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C