SKI AREÁL OÁZA - LOUČNÁ NAD DESNOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

U Sachovy studánky - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál U Sachovy studánky a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Pernink - Nad nádražím

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Filipovice se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Filipovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Kraličák ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kraličák je pro vás to pravé.

Němčičky - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Ramzová

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Ramzová!

Kyčerka - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste středisko Kyčerka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Příprava před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit?

Radějov Štěpničky - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Radějov Štěpničky!

Kam na zimní dovolenou?

Zima přichází mílovými kroky. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Areál Zlaté hory - Příčná ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Zlaté hory - Příčná a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Zlatá Olešnice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Zlatá Olešnice.

Ski areál Potůčky

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Potůčky je pro vás to pravé.

Hrádek - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hrádek.

Černá hora - Jánské Lázně - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Kouty nad Desnou

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Kouty nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski Svinec - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Svinec.

Josefův Důl - areál příjemně překvapil

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Josefův Důl pro vás jistě bude to pravé.

Co si pořídit na hory?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte českým výrobcům! Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Areál Zadov ostudu neudělal

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Zadov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kořenov - Rejdice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kořenov - Rejdice.

Rokytnice v O.h. - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Rokytnice v O.h..

Už jste byli v Českém Krumlově?

K největším turistickým lákadlům v naší zemi patří bezesporu Český Krumlov. Každým rokem do těchto míst míří desetitisíce tuzemských, ale i zahraničních turistů. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Český Krumlov – to je také cíl mnoha vodáckých akcí, vodáci tudy proplouvají třemi sjízdnými jezy a pokračují do Zlaté Koruny. Kromě zajímavého pohledu na město z vodní hladiny jsou zde pozoruhodné i okolní přírodní scenérie z vyhlídkových míst. Kdo do Krumlova přijede vlakem, má určitou výhodu. Vlakové nádraží je totiž na kopci vysoko nad městem a je odtud velmi pěkný výhled na zámek a jeho bezprostřední okolí.

Vydejte se na výlet do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C